Apie mus

Apie “Ekotermovizija”

Namų sienų, lubų, perdangų, stogų, grindų šiltinimas ekovata visoje Lietuvoje. Dirbame su nauja-specialia pūtimo iranga, darbus atlieka atsakingi darbuotojai, turintys darbo patirtį užsienyje bei Lietuvoje. Apšiltinsim nama pigiai, greitai ir kokybiškai. Taip pat montuojame karkasą bei garo plėvelę šiltinimui su ekovata.

Kilo klausimų? DRĄSIAI skambinkite, rašykite ir klauskite, mes visada pasirengę atsakyti. Konsultuojame nemokamai, Vilniuje ir Vilniaus apskr. Galime atvykti į vietą.
Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysim geriausią kokybę, už mažesnę kainą.

Apie Ekovatą

Ekovatos 15 cm storio prilygsta:
- 18 см mineralinės vatos,
- 46 см iš akytojo betono storiui,
- 50 см medienos rąstų,
- 35 см apie KERAMZIT tipo medžiagos.

EKOVATA yra ekologiška šilumos izoliacinė medžiaga. Celiuliozės pluošto izoliacinė medžiaga yra draugiška aplinkai ir žmonėms - tai visiškai nėra kenksminga sveikatai.Tai nedegi medžiaga, kuri apsaugo pastato konstrukcijas ir neleidžia ugniai plėstis. Gamybos metu celiuliozės pluoštas specialiai papildomas natūraliomis druskomis, kurios yra patentuotų pirmaujančių Europos gamintojų. Tai neleidžia EKOVATAI pradėti degti ir stabdo ugnies plitimą.

EKOVATA saugo medienos konstrukcijas nuo pūvimo ir pelėsio. Tai daro namų eksploatacijos laiką ilgesniu. Ekovata pasižymi puikiomis garso slopinimo savybėmis - 15 mm storis mažina triukšmą 9 dB.

Žiemą, lauko temperatūra lauke yra žema, taigi tai yra daug mažiau vandens garų kaip pastato erdvėje esančiame ore. Garai nuo žmogaus gyvenimo veiklos juda link sienos šalčiausio paviršiaus pusės, todėl bando išlyginti garų koncentracija ore. Drėgmė kondensuojasi sienos viduje ir tokiu būdu ji drėksta. Su EKOVATA izoliuota siena kvėpuoja, todėl apsaugo ją nuo irimo ir kenksmingų grybelių. EKOVATA suteikia sveiką patalpų mikroklimatą ir leidžia jūsų namams kvėpuoti.